Giriş

Kayıt

1- İlanımı sürekli en üst sıraya nasıl taşırım ?

Cevap : makinaemlak.com'da diğer sitelerdeki gibi sınırlı hak yoktur, özgürlükçü ve sürekli güncellik vardır, Sürekli en üst sırada olabilirsiniz BENİM İLANLARIM bölümünden ilanınızı düzenle tuşuna basarak ilk sayfada çıkabilir ve güncel kalabilirsiniz..

 

2- Vitrine ilanlarımı nasıl eklerim ?

Cevap : makinaemlak.com'da VİTRİN İLANLARI ÜCRETSİZDİR ve herkesin ilanı eşit bir şekilde vitrinde yayınlanmaktadır, eğer siz daha çok ilan verirseniz tabi ki ilanınız vitrinde daha çok yayınlanacaktır.

 

3- Tartışmaya Katıl'' kısmı nedir ?

Cevap : Burdaki bölümden güncel konuları, piyasa bilgileri, fason ilan paylaşımları, aradığınız herşeyi  tartışabilirsiniz ( BU BÖLÜM SADECE ÜYELERİMİZE ÖZEL )

 

4- Aynı ilan'ı birden fazla yükleyebilirmiyim ?

Cevap : Evet aynı ilanınızı bir yada birden fazla sınırsızca ekleyebilirsiniz.

 

5- GİZLİ ANAHTAR  giriş bölümünde neden çıkıyor?

Cevap : Gizli anahtar ( İki Faktörlü Doğrulama ) profilinizde otomatik olarak KAPALI beklemektedir istenildiği taktirde AKTİF edebilirsiniz, GOOGLE KİMLİK BELİRYECİSİ, YUBİKEY olarak 2 seçenek mevcuttur. Profilinizde en altta ( DOĞRULAMA YÖNETMİ) bulunmaktadır daha detaylı bilgi burada aşağıda anlatılıyor bunlardan birisi aktif edildiği zaman kullanıcı adı, şifre girmenize gerek kalmayacaktır GİZLİ ANAHTAR bölümünde verilen KOD yazılarak GİRİŞ yapılabilir veya alttaki bulunan linklerden detaylı inceleme yapabilirsiniz..

 

6- MAĞAZA Bölümü Niye Yok?

Cevap : Sitemiz devamlı olarak geliştirme aşamasında ve en yakın zamanda AKTİF edilecektir..

 

7- ÜCRET İstemiyoruz?

Cevap : Sitemiz 2024 yılına kadar ücretsizdir ve sizden ücret taleb edilmeyecektir, Bize Sadece Reklam Vererek Destek Olabilirsiniz.

 

Reklam Verme

Reklamlar hakkında detaylı bilgi almak için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. bölümünden de bize ulaşabilirsiniz..

Gün geçtikçe tıklanma sayısı artan www.makinaemlak.com'da banner reklamınız olsun istiyorsanız sürekli şekilde güncel ilan vermeniz gerekmektedir.

 

Not : Ölçülerimiz 336 * 280 - 336 * 140 Banner reklamları sizin tarafınızdan hazırlanır ve sisteme yüklenir.

BANNER REKLAM ALANI

- Banner reklam alanı ziyaretçilerin dikkatini çeken en önemli reklam alanıdır.

- Banner reklam alanı sürekli güncel ilan veren kullanıcılara özeldir. Banner'ınız ile gerekli yönlendirmeleri birlikte yapalım, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. bölümünden ulaşabilirsiniz..

 

GÜNCELLEME

Türkiyenin en yenilikçi makina ilan sitesi www.makinaemlak.com 'da ilanlarınızı ÜCRETSİZ ! , Sürekli en üst sırada tutabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken ,www.makinaemlak.com 'a üye olup, İlanlarınızı Sınırsız Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz !

 

SİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK AMACIYLA LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Makinaemlak.com olarak '' üyelik işlemleri , şifre işlemlerireklam ve diğer tüm konular'' hakkında This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'' adresimize mail atabilisiniz..